Profesionālie kursi: Ekskursiju grupas vadītajs

Ekskursiju grupas vadītajs

Plānotais sākums:

11.09.2019 (III) - 18:00

22.09.2019 (VII) - 10:00 brīvdienu grupa

  Speciālais piedāvājums - 20% atlaide!  Akcijas laiks: 08.06.2019 - 07.07.2019

 Atved draugu un abi saņemiet 8% atlaidi kursam!  5% atlaide, ja apmaksa tiek veikta piecas darba dienas agrāk pirms kursu sākuma.

Atlaides nosacījumi: atlaide attiecas uz mēnešu skaitu, ko jūs maksājat atlaides periodā. Piedāvājums derīgs grupām, sākot mācību 2019.-2020. mācību gadā. Atlaide nesummējās ar citām atlaidēm!

 

Ekskursiju vadītāju kursi kopā ar Latvijas tūrisma asociācijas gidiem(LTGA).

 Licences Nr. P-15289

Logo 1

Kursu mērķis: sniegt iemaņas patstāvīgajā darbā izstrādājot maršrutus un vadot ekskursijas. Sagatavot un rekomendēt labākos kursantus Latvijas gidu asociācijai, par cik mēs esam asociācijas biedri. Absolventiem beidzot kursus sniedzam atbalstu licenses iegūšanai Rīgas muzejos un tālākai iekārtošanai darbā. Ja vēlaties var sevi pamēģināt kā VIP – gids(personīgais ekskursiju vadītājs).

Piedāvātie kursi paredzēti: dažāda vecuma un profesionālās pieredzes cilvēkiem. Apmācību kurss būs interesants un noderīgs visiem, kas patīk apgūt Rīgas vēsturi, atklāt tās noslēpumus sev un citiem cilvēkiem. Programmā iekļauta ekskursiju vadīšana un ekskursiju vadīšanas metodes, kas ļaus labāk sagatavoties ekskursiju vadītāja darbībai.

Prasības pretendentiem: komunikabilitāte, erudīcija, pozitīva attieksme pret katru tūristu. Vēlme augt un realizēties tūrismā, vienā no aizraujošākajām un radošajām darbības sfērām.

Kursu programma:

Ievads tūrismā. Ienākošais un izejošais tūrisms.

Ekskursiju vadība : jauna maršruta sagatavošanas metodes, pāreja no viena objekta uz otru, komplekso programmu izveidošana.

Arhitektūra: arhitektūras stili un pilsētceltniecība: gotiskās baznīcas, feodālās pilis, baroka laika greznās pilis...Rīgas dārzu – parku māksla, Rīgas un Latvijas slavenie arhitekti un pilsētas būvnieki. Latvijas tautas vēsture, kultūra un tradīcijas. Rīgas dibināšanas vēsture, Vecrīga, Doma laukums... un citas pazīstamas vietas pilsētā.

Reliģijas vēsture.

Baltijas populārākie maršruti.

Psiholoģijas un retorikas pamati.

Tūristu apdrošināšana, apdrošināšanas gadījumi.

 Ekskursiju vadītāja un grupas vadītāja loma maršrutā. Darbs tūristu pieņemšanā Latvijā.

Praktiskās nodarbības: „Par ko stāsta pilsētas nami un ielas”; „Rīga – muzeju pilsēta”: izbraukums uz Dabas muzeju, Aizrobežu mākslas muzeju, Latvijas Vēstures muzeju, Teātra muzeju u.tt.

Ekskursija ārpus pilsētas „Kuršu hercogu pilis”.

Baltijas valstu galvaspilsētas: Tallina vai Viļņa.

Tiek veikta autobusu – gājēju aptaujas ekskursija pa Rīgu, muzeju apmeklēšana.

Tiek organizētas ekskursiju – metodiskās nodarbības apskates objektu vietās. 

Klausītāji ne tikai vēro, kā profesionāli tiek vadīta viena vai otra ekskursija, bet arī paši atstrādā un nostiprina praktiskās iemaņas.

Kursa darbs: Apmācību beigās klausītāji nodod ekskursijas kontroles tekstu, darbā izmanto metodisko izstrādi.  Ar doto tekstu pieļauj pie praktiskās ieskaites. 

Pēc kursu beigšanas, pēc veiksmīgas diplomdarba aizstāvēšanas tiek izsniegts Latvijas tūrisma asociācijas gidu(LTGA) sertifikāts. Absolventi, kas veiksmīgi noliek rakstisko un mutisko eksāmenu tiek izsniegtas recenzijas lai iestātos darbā un iespēju iestāties gidu Asociācijā.

Pēc kursu beigšanas piedalās mūsu tūrisma firmas plānveida ekskursijās un turpmākais darbs tajā kā ekskursiju vadītājiem.  

Mācību ilgums 4,5 mēneši
Apmācību valoda Latviešu
Mācību maksa 98.00 EUR mēnesī
Dokuments pēc apmācībam Apliecība/Certificate

Reģistrācijas maksa – 9.00 EUR

* Apmācību maksa var mainīties, cena var gan samazināties, gan palielināties.

Cenas ir tikai priekš no jauna izveidotām grupām.

*Iesniedzot dokumentus vispirms nepieciešams iemaksāt 9 euro triju darba dienu laikā. Apmaksājot reģistrācijas iemaksu Jūs rezervējat vietu grupā. Doto summu atpakaļ neatmaksā gadījumā, ja atsakās no mācībām līdz grupas apmācību sākumam.

Ja, kaut kādu iemeslu dēļ  SIA Poētika pārceļ apmācību datumu vairāk kā par 2 nedēļām, kas var ietekmēt Jūsu plānus, firma garantē atgriezt atpakaļ Jūsu iemaksāto naudu 4 darba dienu laikā sākot no Jūsu iesniegtās prasības momenta.

Pievērsiet uzmanību!

*Visur ir norādīti plānotie datumi mācību sākumam.Mēs ievērojam grupas veidošanas principus un apstiprinam konkrētu kursu sākuma datumu tikai pēc grupas saraksta apstiprināšanas un pēc reģistrācijas maksas saņemšanas no klausītājiem.


* Maksa var mainīties. Cenas ir spēkā tikai jaunajām grupām.

Iesniedzot dokumentus ir nepieciešams apmaksāt reģistrācijas maksu.

Reģistrācijas apmaksa ir apstiprinājums, ka Jūs esat gatavi mācīties, kas ļauj mums ātrāk izveidot mācību grupas.

Lūdzam izdarīt to savlaicīgi.

up