Flora dizains: Floristika

Ziedu kārtošanas pamati

Speciālais piedāvājums - 15% atlaide!  Atlaide tiek piemērota apmaksāto mēnešu skaitam.  Akcijas laiks: 27.11 - 05.12.2018

 Atved draugu un abi saņemiet 8% atlaidi kursam!  5% atlaide, ja apmaksa tiek veikta piecas darba dienas agrāk pirms kursu sākuma.

Atlaides nosacījumi: atlaide attiecas uz mēnešu skaitu, ko jūs maksājat atlaides periodā. Piedāvājums derīgs grupām, sākot mācību 2018. gadā. Atlaide nesummējās ar citām atlaidēm!

Profesionālās izglītības programmas licence Nr. PP 15436

Ziedu kārtošanas pamati profesionālās pilnveides izglītības programma

Plānotais sākums:

11.01. 2019 - 10:00

19.01.2019 - 14:00 (brīvdienu grupa)

22.01.2018 - 18:00

Mācību laikā klausītājiem ir iespēja praktiski strādāt ar floristikas materiālu; iegūt informāciju,kāsagatavot darbam un glabāt materiālus. Klausītāji iegūst prasmes strādāt ar augiem, iegūst zināšanas par dažādu puķu kompozīciju stiliem, kā lietot instrumentus, aprēķināt darba izmaksas un zināšanas puķu biznesā.

Pēc kursu beigšanas klausītāji iegūst valstī atzītu izglītības dokumentu un var sekmīgi strādāt ziedu veikalos, salonos, pieņemt pasūtījumus, vai veidot paši savu biznesu. Pēc veiksmīgi pabeigtiem kursiem aicinām mūsu komandā.

Kursu mērķauditorija – visi, kas vēlas mācīties. Vecuma ierobežojuma nav. Izglītība ne zemāka par vidējo, kā arī 12. klases skolēni.

6 mēnešu mācību kursa programma

1. moduļa mācību programmu ( 1 – 3 mēnešiem) skatīt iepriekš.

2.modulis, 2018. māc.gads (4-6 mēneši)

Kolāža. Kompozīcija. Krāsa. Pamata un fona veidošana. Presētās floristikas darbi. Miniatūrās kolāžas formas. Kaltēto augu un mākslīgo ziedu izmantošana kolāžās.

Mākslinieciskā kolāža. Stili, materiāli. Kompozīcija. Krāsa. Apjomīgā un vienkāršā dekupāža. Kolāžu un apsveikuma kartīšu veidošana, izmantojot dekupāžu. Tematiski priekšmetiskais ansamblis, tā veidošana. Darbs ar plastiku. Dažādas tehnikas. Miniatūrās kolāžas. Mākslinieciskā rāmīšu noformēšana. Rāmīšu veidošana pašu darbiem.

Kāzu floristika

Stili. Materiāli. Kāzu noformējuma plāns. Kāzu kompozīcijas izmaksu aprēķināšana.

Praktiskās nodarbības, kā izmantot ziedus kā līgavas un līgavaiņa aksesuārus, jaunlaulāto mašīnas noformēšana, viesību telpu un galda rotāšana ar ziediem. Ziedu bižutērija.

Ziedu somiņas un citi aksesuāri.

Līgavas pušķis. Ziedu kompozīcija laulību ceremonijā. Kaskāžu kompozīcijas. Altāra kompozīcijas. Tilla puķu lentas.

Dāvanu noformēšana dažādiem svētkiem. Naudas zīmes un citi priekšmeti dāvanu kompozīcijās. Figūras no dvieļiem. Dāvanu noformēšana bērniem.

Apsveikuma pušķi no puķēm, augļiem un saldumiem. «Saldās kompozīcijas».

Sēru noformējums. Sēru kompozīciju veidi. Ziedu izvēle sēru kompozīcijām. Ziedu un zaļumu salikums sēru kompozīcijās. Sēru kompozīciju izmaksu aprēķināšana. Vainagu un štrausu gatavošana ar turētāju un bez tā, spilvena formas kompozīciju veidošana. Dažādu veidu sēru groziņi. Sēru kompozīcijas.

Puķu bizness. Kalkulācija par darba izmaksām, pakalpojumi un citas izmaksas.

Iepirkšana, piegāde, glabāšana, puķu un augu sagatavošana pārdošanai. Dažādi līgumu veidi.

Mācību ilgums:

3 mēneši /20 akadēm.st.mēnesī

*Mācību maksa grupā:

107.00 EUR mēnesī (ar PVN). MĀCĪBU MATERIĀLI IEKĻAUTI CENĀ 

*Mācību maksa individuāli:

 15.00 EUR +21% / ak. st.

Dokuments, beidzot kursu:

Apliecība/Certificate - Apliecība latviešu un angļu valodā

Reģistrācijas maksa – 9.00 EUR

* Apmācību maksa var mainīties, cena var gan samazināties, gan palielināties.

Cenas ir tikai priekš no jauna izveidotām grupām.

* iesniedzot dokumentus vispirms nepieciešams iemaksāt 9 euro triju darba dienu laikā. Apmaksājot reģistrācijas iemaksu Jūs rezervējat vietu grupā. Doto summu atpakaļ neatmaksā gadījumā, ja atsakās no mācībām līdz grupas apmācību sākumam.

* Ja, kaut kādu iemeslu dēļ  SIA Poētika pārceļ apmācību datumu vairāk kā par 2 nedēļām, kas var ietekmēt Jūsu plānus, firma garantē atgriezt atpakaļ Jūsu iemaksāto naudu 4 darba dienu laikā sākot no Jūsu iesniegtās prasības momenta.

Pievērsiet uzmanību!

*Visur ir norādīti plānotie datumi mācību sākumam.Mēs ievērojam grupas veidošanas principus un apstiprinam konkrētu kursu sākuma datumu tikai pēc grupas saraksta apstiprināšanas un pēc reģistrācijas maksas saņemšanas no klausītājiem.

Galerija:

 

* Maksa var mainīties. Cenas ir spēkā tikai jaunajām grupām.

Iesniedzot dokumentus ir nepieciešams apmaksāt reģistrācijas maksu.

Reģistrācijas apmaksa ir apstiprinājums, ka Jūs esat gatavi mācīties, kas ļauj mums ātrāk izveidot mācību grupas.

Lūdzam izdarīt to savlaicīgi.

up