Datoru kursi

Datoru kursi

 

Visiem, kuri vēlas apgūt datorprasmes vai paplašināt un padziļināt esošās zināšanas darbā ar datoru vai apgūt kādu speciālu programmu, piedāvājam plaša spektra datorkursus, kurus organizē un piedāvā mācību centrs „Poētika”.

 

Mācību centrs „Poētika” piedāvā  datorapmācības kursus ikvienam, kurš vēlas paaugstināt savu konkurētspēju darba tirgū, kā arī tiem, kuri datoru apgūt vēlas vaļaspriekam vai izmantot datora zināšanas personīgiem nolūkiem. 

 

Kompjūterkursi iesācējiem  iepazīstinās ar pamatlietām, kuras nepieciešamas darbam ar datoru. Nobeidzot datorkursus iesācējiem, jūs sapratīsiet, ka strādāt ar datoru ir vienkārši un, ka dators jums var kļūt par draugu un palīgu.

Sāksiet sazināties ar draugiem un paziņām, kuri dzīvo citās pilsētās un, varbūt, pat citās valstīs.

Kurss Telefons internetā – Skype lietošana parastā telefona vietā ļaus jums tērēt 2 – 3 reizes mazāk naudas par telefonsarunām.. Izvēle ir Jūsu!

 Excel – lieliska programma, kas ļauj strādāt ar tabulām, programma tiem, kuriem jāstrādā ar liela daudzuma datiem un skaitļiem

PowerPoint palīdzēs izveidot Jūsu prezentāciju tā, lai tā paliktu klausītāju atmiņā daudz spilgtāk.  

ProShow Producer – šī programma ļauj izveidot profesionālu prezentāciju un daudz citu derīgu lietu, kuras saistītas ar prezentācijas sagatavošanu, informāciju, kura noder slaidšova vai video ieraksta izveidošanai.

ProShow Producer programmai ir vajadzīgie rīki, lai rediģētu fotogrāfijas un videofilmas, jau gatavi šabloni, skaņas un grafiskie efekti un daudz kas cits, kas palīdz izveidot prezentāciju.

 

Tie, kuri vēlas apgūt kompjūtergrafiku, kursos iemācīsieties strādāt ar programmām Adobe Photoshop un Corel Draw. Ar šo programmu palīdzību iemācīsieties, kā var izveidot visdažādāko krāsu un izmēru logotipus, kā izveidot kartes, kuras būs labākas nekā ar roku zīmētās. Jūs iemācīsieties zīmēt ne tikai animācijas attēlus (kustīgās bildītes), bet arī reālus  kā fotogrāfija attēlus. Jūs spēsiet izpildīt preču iepakojuma dizainera darbu un daudzas citas lietas.

 

Мans dārzs – speciāla datorprogramma, kas domāta ainavu dizaina projektu izveidošanai un  to vizualizācijai. Domāta plašam lietotāju lokam – kā profesionāļiem, tā cilvēku vaļas priekam

Tā sastāv no plānotāja ar dažādiem redaktoriem. Fotoredaktors ļauj strādāt ar objekta digitālo fotogrāfiju. Augu enciklopēdijas un resursu redaktors atļauj izveidot 3 dimensiju modeļus un tekstūras.

Nodarbības notiek nelielās grupās – līdz 5 cilvēkiem rīta, dienas un vakara stundās. Individuālas nodarbības piedāvājam jebkurā Jums izdevīgā laikā, iepriekš saskaņojot nodarbību grafiku. Korporatīviem klientiem piedāvājam speciālas cenas, kā arī iespēju nodarbības noturēt klientu uzņēmumā.

            Pie mums atradīsiet datorkursus dažāda vecuma un dažādu arodu interesentiem - gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem lietotājiem .

Esiet laipni gaidīti Dizaina studijā „Poētika”!

 

 

up