Atsauksmes

Atsauksmēs

Esmu ļoti apmierināta ar floristikas  kursos iegūtajām zināšanām. Uzskatu, ka bija ļoti laimējies ar pasniedzēju Ļenu Tikačovu, kura dalījās ar dažādiem profesionāliem sīkumiem, kas ļoti atvieglo darbu, piemēram, veidojot pušķi uz laiku uzlikta gumija, lai ziedi negriežas. Mūs, kuri mācamies, piesaista profesionāli pasniedzēji. Tā nav glaimošana, bet patiesība.

Lai Jūsu mācību centram arī turpmāk veiksmīga darbība!

Vēlreiz paldies par iegūtajām zināšanām. 
      mg. paed. Ligita Turlaja Rēzeknē -01.03.2013.

Vēlos teikt paldies par iespēju apmeklēt floristikas kursus un vislielāko paldies saku Pasniedzējai Jeļenai Tikačovai, kura ir ļoti profesionāla un nodrošināja interesantas un informācijam bagātas nodarbības.
Ar cieņu,
Sigita Švarca - 05.01.2017

Apmeklējām kursu gidiem "Ekskursiju vadīšanas māksla", organizātori bija ļoti atsaucīgi un pielāgoja nodarbību laikus mūsu iespējām apmeklēt tās. Nodarbībās varējām diskutēt un noskaidrot interesējošos jautājumus. Mācību procesa laikā tiek organizētas ekskursijas un muzeju apmeklējumi, iesaku nepalaist garām Daugavgrīvas cietokšņa apmeklējumu, ļoti interesanti un pārsteidzoši. Beidzot šos kursus ir iespēja saņemt Rīgas tūristu gidu sertifikātu. Paldies organizatoriem un pasniedzējiem!   Ar cieņu, Agnese, Artūrs, James, Marcus,Mārtiņš. - 27.02.2017

up