Galvenā

 

Mēs ceram, ka mums izdevās izveidot mājas lapu

www.poetika.lv

informatīvu, ērtu un uzskatāmu.

Mūsu kompānija no 2002. gada nodarbojas ar tūrisma organizēšanu un programmu apmācību.

Apmācība
www.poetika.lv

Mūsu profesionālās apmācības centrs Poētika piedāvā no 1 mēneša līdz 2 gadiem apmācības kursus. Nodarbības vada pedagogi ar augstāko izglītību nozarē un pedagoģisko izglītību.

Pēc mācību kursa beigšanas jākārto ieskaite vai kvalifikācijas eksāmens, pēc noslēguma pārbaudījuma izdod sertifikātu latviešu un angļu valodās, sertifikāts pēc eiropas parauga vai profesionālās pilnveides apliecību ar iegūto kvalifikāciju un profesijas kodu.

Tūrisms
www.poetikatour.lv

Mūsu aģentūrā strādā kvalificēti speciālisti, kuri palīdzēs Jums izvēlēties ceļojumu kopā ar atpūtu pēc jūsu interesēm, velmēm un iespējām.

Mūsu mājas lapā poetika.lv, mēs izvietojam noderīgu un interesantu informāciju, kura jums palīdzēs izplānot savus braucienus.

Atveseļošanās tūrisms
www.kurorti.eu

Mēs piedāvājam profilaktiskas, atveseļošanās un veselības tūres uz kūrortiem, sanatorijām un spa-viesnīcām Eiropā, Izraēlā un tuvākajās ārzemēs.

Mums ir noslēgti līgumi ar tuvāko ārzemju klīnikām un diagnostikas centriem ar krievu valodā runājošo personālu priekš mūsu tūristu diagnosticēšanu un ārstēšanu.

Mājas lapā kurorti.eu jūs atradīsiet nepieciešamo informāciju – veselības tūrisms.

 

up